Spēles noteikumi: Pool.
Kā spēlēt?
Kad ir jūsu kārta spēlēt, jums ir jāizmanto 4 vadīklas.
- 1. Pārvietojiet nūju, lai izvēlētos virzienu.
- 2. Izvēlieties bumbiņai doto griezienu. Piemēram, ja novietojat melno punktu baltā apļa apakšā, bumbiņa atgriezīsies pēc sitiena ar objektu.
- 3. Izvēlieties šāviena stiprumu.
- 4. Noklikšķiniet uz pogas, lai atskaņotu, kad jūsu kustība ir sagatavota.
Spēles noteikumi
Šīs spēles noteikumi ir 8-bumbu baseina noteikumi, ko sauc arī par
"Snooker"
.
- Spēles mērķis ir iemest bedrēs 8 bumbas. Vispirms ir jāievieto 7 savas krāsas bumbiņas un visbeidzot melnā bumbiņa.
- Spēlētāji spēlē viens pēc otra. Bet, ja spēlētājs veiksmīgi iegrūž kabatā vienu bumbu, viņš izspēlē vēl vienu reizi.
- Jums ir tiesības sist balto bumbiņu un tikai balto bumbiņu un mest to pret citām bumbiņām.
- Spēles sākumā spēlētājiem nav krāsu. Kad viens spēlētājs pirmo reizi ieliek vienu bumbiņu bedrē, viņš iegūst šo krāsu, bet viņa pretinieks iegūst citu krāsu. Krāsas tiek piešķirtas visai spēlei.
- Kad pienāk jūsu kārta, jums jāmēģina vienu pēc otras ielikt caurumos savas krāsas bumbiņas. Kad jūsu 7 bumbiņas jau ir iekļuvušas bedrēs, melnā bumbiņa jāievieto bedrītē un tad jūs uzvarat.
- Jums nav tiesību pirmajam sist otra spēlētāja bumbiņas. Pirmajai bumbiņai, kuru iesitat, ir jābūt jūsu krāsai vai melnai, ja uz galda nav palikusi neviena bumbiņa. Ja jums neizdodas to izdarīt, tā ir kļūda.
- Jums nav tiesību bāzt balto bumbiņu bedrē. Ja jūs neizdodas un ieliekat balto bumbiņu bedrē, tā tiek uzskatīta par kļūdu.
- Ja jūs pieļaujat kļūdu, jūs saņemat sodu. Sods ir šāds: Jūsu pretiniekam ir tiesības pirms spēles pārvietot balto bumbu, kur viņš vēlas. Viņam būs viegls sitiens.
- Ja jūs ieliekat melno bumbu bedrītē pirms spēles beigām, jūs nekavējoties zaudējat.
- Ja tu ieliec melno bumbiņu bedrē un izdarīsi kļūdu, tu zaudē. Pat ja jums uz galda jau nav palikušas jūsu krāsas bumbiņas. Tātad jūs joprojām varat zaudēt pēdējā sitienā, ja vienlaikus ievietojat melno un balto krāsu.
- Šķiet, ka tā ir nedaudz sarežģīta, taču neuztraucieties, tā ir vienkārša spēle. Un tas ir jautri, tāpēc izmēģiniet to. Tas ir ļoti populārs šajā lietojumprogrammā. Jūs tur iegūsit daudz draugu!
Mazliet stratēģijas
- Biljarda spēle ir uzbrukuma-aizsardzības spēle. Iesācēji vienmēr vēlas gūt vārtus, taču tā ne vienmēr ir pareiza kustība. Dažreiz labāk ir aizstāvēties. Ir divi veidi, kā aizsargāties: Jūs varat novietot balto bumbu vietā, kur pretiniekam būs sarežģīta kustība. Vai arī jūs varat bloķēt savu pretinieku. Bloķēšana (saukta arī
"snook"
) tiek realizēts, paslēpjot balto bumbiņu aiz jūsu bumbiņām, lai pretiniekam nebūtu iespējams iešaut bumbu tieši no turienes. Iespējams, pretinieks izdarīs kļūdu.
- Ja nevarat ielikt bumbiņu bedrē, šaujiet klusi un mēģiniet pietuvināt bumbu no bedres. Jūsu nākamā kustība būs uzvaroša.
- Ir svarīgi padomāt par savu otro kustību. Izmantojiet griešanos, lai novietotu balto bumbiņu noteiktā vietā, lai vienā un tajā pašā gājienā varētu gūt vārtus vairākas reizes.
- Iesācējiem vienmēr gribas ļoti šaut, cerot, ka veiksies. Taču tā ne vienmēr ir laba ideja. Jo jūs varat nejauši melno bumbiņu ievietot caurumā vai baltajā bumbiņā.
- Izveidojiet plānus. Katru reizi, kad spēlējat, jums ir jābūt plānu nākamajiem gājieniem. Tas padara atšķirību starp iesācējiem un ekspertiem. Šis ir plāna piemērs: « Ielikšu šo bumbiņu bedrē, pēc tam nolikšu balto bumbiņu pa kreisi, izmantojot kreiso griešanās efektu, un visbeidzot bloķēšu pretinieku. »
Spēlē pret robotu
Spēlēt pret robota mākslīgo intelektu ir jautri, un tas ir labs veids, kā uzlabot šo spēli. Lietojumprogramma piedāvā 7 progresīvus grūtības līmeņus:
- 1. līmenis - "nejauši":
Robots spēlē ar aizsietām acīm. Viņš veiks dīvainas kustības, un lielāko daļu laika jūs saņemsit kļūdu. Tas ir gandrīz tā, it kā jūs spēlētu pilnīgi viens.
- 2. līmenis - "viegli":
Robots nemērķē labi, pieļauj daudz kļūdu, un viņš slikti uzbrūk, un viņš slikti aizsargājas.
- 3. līmenis – "vidējs":
Robots mērķē mazliet labāk un pieļauj mazāk kļūdu. Bet viņš joprojām labi neuzbrūk un labi neaizsargājas.
- 4. līmenis – "grūti":
Robots mērķē ļoti labi, bet ne perfekti. Viņš joprojām pieļauj kļūdas, un joprojām slikti uzbrūk. Bet viņš tagad labāk aizstāv. Arī šajā līmenī robots zina, kā novietot balto bumbiņu, ja pieļaujat kļūdu.
- 5. līmenis - "eksperts":
Robots mērķē perfekti, un viņš zina, kā izvairīties no lielākās daļas kļūdu. Tagad viņš var uzbrukt un aizsargāties, izmantojot sarežģītas atlēkušās bumbas. Robots tehniski ir labs, bet viņam nav stratēģijas. Ja esat eksperts un zināt, kā izmantot baltās bumbas griešanos, vai ja spējat izdarīt labu sitienu aizsardzībā, pirms ļaujiet robotam spēlēt, jūs viņu uzvarēsit.
- 6. līmenis - "čempions":
Robots nekļūdīsies. Un šajā grūtības pakāpē robots tagad var domāt un viņš var izmantot stratēģiju. Viņš var iepriekš plānot vienu metienu, un viņš var uzlabot savu pozīciju, izmantojot bumbu. Viņš arī apgrūtinās jūsu pozīciju, ja viņam vajadzēs aizstāvēties. Viņu ir ļoti grūti pārspēt. Bet joprojām ir iespējams uzvarēt, ja spēlējat kā čempions, jo robots joprojām spēlē kā cilvēks šajā grūtības pakāpē.
- 7. līmenis – "ģēnijs":
Šis ir augstākais grūtības līmenis. Robots spēlē ļoti labi un pat labāk nekā labi: viņš spēlē kā mašīna. Jums būs tikai viena iespēja vienā gājienā iesist kabatā 8 bumbiņas. Ja jūs netrāpīsiet vienu metienu vai aizstāvaties, vai arī ļausit robotam spēlēt tikai vienu reizi pēc jūsu spēles gājiena, viņš iedos kabatā 8 bumbas un uzvarēs. Atcerieties: jums būs tikai viena iespēja!