Paraiškos naudojimo sąlygos ir privatumo politika
Naudojimo sąlygos
Prisijungdami prie šios svetainės, jūs sutinkate laikytis šių svetainės naudojimo sąlygų, visų galiojančių įstatymų ir taisyklių bei sutinkate, kad esate atsakingi už visų taikomų vietinių įstatymų laikymąsi. Jei nesutinkate su bet kuria iš šių sąlygų, jums draudžiama naudotis šia svetaine ar prie jos prieiti. Šioje svetainėje esanti medžiaga yra saugoma galiojančių autorių teisių ir prekių ženklų įstatymų.
Naudojimo licencija
Atsisakymas
Apribojimai
Svetainė ar jos tiekėjai jokiu būdu nėra atsakingi už jokius nuostolius (įskaitant, bet neapsiribojant, nuostolius dėl duomenų ar pelno praradimo arba dėl verslo nutraukimo), atsiradusius dėl interneto svetainėje esančios medžiagos naudojimo ar negalėjimo ja naudotis. , net jei savininkas ar svetainės įgaliotas atstovas buvo įspėtas žodžiu ar raštu apie tokios žalos galimybę. Kadangi kai kurios jurisdikcijos neleidžia apriboti numanomų garantijų arba atsakomybės už pasekminę ar atsitiktinę žalą, šie apribojimai jums gali būti netaikomi.
Pataisymai ir klaidos
Svetainėje pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių, spausdinimo ar fotografijos klaidų. Svetainė negarantuoja, kad bet kuri jos svetainėje esanti medžiaga yra tiksli, išsami ar naujausia. Svetainė gali bet kuriuo metu be įspėjimo keisti savo svetainėje esančią medžiagą. Tačiau svetainė neįsipareigoja atnaujinti medžiagos.
Interneto nuorodos
Svetainės administratorius neperžiūrėjo visų su jo interneto svetaine susietų svetainių ir nėra atsakingas už tokios nuorodos svetainės turinį. Bet kokios nuorodos įtraukimas nereiškia, kad svetainė patvirtina. Bet kurios tokios nuorodos svetainės naudojimas prisiima vartotojo riziką.
Susitikimai
Teisinis amžius: susitarti dėl susitikimo arba registruotis į susitikimą galite tik tuo atveju, jei esate 18 metų ar vyresni.
Dalyviai: Žinoma, mes neatsakome, jei susitikimo metu atsitiks kas nors blogo. Mes darome viską, kad išvengtume problemų vartotojams. O jei pastebėsime ką nors ne taip, jei tik galėsime, stengsimės to užkirsti. Tačiau mes negalime būti teisiškai atsakingi už tai, kas vyksta gatvėje ar jūsų namuose. Nors prireikus bendradarbiausime su policija.
Profesionalūs susitikimų organizatoriai: Išimtis iš taisyklės, čia galite talpinti savo renginius ir užsidirbti pinigų. Tai nemokama ir, jei vieną dieną jums nebeleidžiama dėl kokios nors priežasties, jūs sutinkate neprisiimti mūsų atsakomybės už savo nuostolius. Naudotis mūsų svetaine yra jūsų verslas ir jūsų rizika. Mes nieko negarantuojame, todėl nesitikėkite mūsų paslaugomis kaip pagrindiniu klientų šaltiniu. Jūs esate įspėtas.
Jūsų gimimo data
Programa turi griežtą vaikų apsaugos politiką. Vaiku laikomas visi jaunesni nei 18 metų (atsiprašau, broli'). Kuriant paskyrą klausiama jūsų gimimo datos, o įvedama gimimo data turi būti tikroji jūsų gimimo data. Be to, vaikams iki 13 metų neleidžiama naudotis programa.
Intelektinė nuosavybė
Viskas, ką pateikiate šiam serveriui, neturi pažeisti intelektinės nuosavybės. Dėl forumų: tai, ką rašote, yra programų bendruomenės nuosavybė ir nebus ištrinta, kai išeisite iš svetainės. Kodėl ši taisyklė? Mes nenorime, kad pokalbiuose būtų skylių.
Saikingumo taisyklės
Moderatoriai savanoriai
Moderavimu kartais užsiima patys savanoriai nariai. Savanoriai moderatoriai daro tai, ką daro savo malonumui, kada nori, ir jiems nebus mokama už linksmybes.
Visiems vaizdams, darbo eigoms, logikai ir viskam, kas yra administratorių ir moderatorių ribojamose srityse, taikomos griežtos autorių teisės. Jūs NETURIate teisinės teisės jo skelbti, atgaminti ar persiųsti. Tai reiškia, kad NEGALIMA skelbti, atkurti ar persiųsti ekrano kopijų, duomenų, vardų sąrašų, informacijos apie moderatorius, vartotojus, apie meniu ir viso kito, kas yra ribotoje administratorių ir moderatorių zonoje. Šios autorių teisės galioja visur: socialiniuose tinkluose, privačiose grupėse, privačiuose pokalbiuose, internetinėje žiniasklaidoje, tinklaraščiuose, televizijoje, radijuje, laikraščiuose ir visur kitur.
Svetainės naudojimo sąlygų pakeitimai
Svetainė gali bet kuriuo metu be įspėjimo peržiūrėti šias savo svetainės naudojimo sąlygas. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate laikytis tuo metu galiojančios šių naudojimo sąlygų ir sąlygų versijos.
Privatumo politika
Jūsų privatumas mums labai svarbus. Atitinkamai, mes sukūrėme šią politiką, kad suprastumėte, kaip mes renkame, naudojame, bendraujame ir atskleidžiame bei naudojame asmeninę informaciją. Toliau aprašoma mūsų privatumo politika.
Esame įsipareigoję vykdyti savo veiklą vadovaudamiesi šiais principais, siekdami užtikrinti, kad būtų apsaugotas ir palaikomas asmeninės informacijos konfidencialumas.